Produkty na liečbu sparenín

Ak vás trápia spareniny, neexistuje žiadny dôvod, prečo by vám mali spôsobovať dlhodobé nepohodlie, ak sa začnete liečiť čo najskôr. Antimykotiká sa jednoducho aplikujú a predstavujú vhodný spôsob liečby infikovaného intertriga a jeho sprievodných prejavov.

Canespor krém

Canespor krém je účinné širokospektrálne antimykotikum s liečivom bifonazol, ktoré bráni rozmnožovaniu mikroorganizmov a usmrcuje pôvodcov kožnej mykózy. Canespor krém je jemný, nemastný biely krém bez zápachu, ktorý sa jednoducho vstrebáva do postihnutej kože. Canespor krém sa aplikuje 1x denne – najlepšie večer pred spaním – 2–4 týždne.

Canespor roztok

Canespor roztok je širokospektrálne antimykotikum s liečivom bifonazol, ktoré bráni rozmnožovaniu mikroorganizmov a usmrcuje pôvodcov kožnej mykózy. Canespor roztok je číra, takmer bezfarebná tekutina. Canespor roztok sa používa na liečbu plesňových ochorení kože (mykóz) vyvolaných dermatofytmi, kvasinkami, plesňami a inými hubami - patria sem plesňové ochorenia nôh a rúk, medziprstových priestorov atď. Canespor roztok sa aplikuje 1x denne – najlepšie tesne pred spaním – 2–4 týždne.

Krém Canesten

Canesten je širokospektrálne antimykotikum s liečivom klotrimazol, ktorý bráni rozmnožovaniu pôvodcov kožnej mykózy. Canesten je biely krém mäkkej konzistencie, veľmi dobre sa nanáša a roztiera na postihnutú plochu. Canesten je vhodný pre dospelých a deti od 2 rokov.

Ak sa spareniny zhoršujú alebo pretrvávajú, mali by ste požiadať o radu svojho lekára.