Liečba plesňovej infekcie nechta

Plesňové ochorenie nechtov je často nepríjemné, pretože zmeny na nechte sú dobre viditeľné. V niektorých prípadoch môže byť aj bolestivé – preto je veľmi dôležité začať s liečbou včas a dodržiavať pokyny v príbalovej informácii k lieku, ktorý použijete.

Canespor sada na nechty predstavuje lokálny liek, ktorý je špeciálne určený na liečbu onychomykózy. Močovina (urea), ktorú masť obsahuje, postihnutý necht zmäkčí a uľahčí prenikanie liečiva bifonazolu ku zdroju infekcie

Tu nájdete viac informácií o produkte Canespor sada na nechty.

Infekcia neprebieha len na povrchu nechta, preto je dôležité, aby liek mohol pôsobiť i v jeho hlbších častiach. Canespor sada na nechty to vďaka obsahu urey umožňuje.

Kedy by ste mali navštíviť lekára?

Odporúča sa navštíviť lekára hneď na začiatku, keď infekciu nechta spozorujete – takto sa dozviete správnu diagnózu ešte pred začiatkom liečby. Ak máte diabetes alebo ste tehotná, požiadajte lekára o radu ešte skôr, než začnete s akoukoľvek liečbou. Po liečbe pomocou produktu Canespor sada na nechty pokračujte v nadväznej štvortýždňovej liečbe kožným antimykotickým prípravkom - Canespor krémom. Požiadajte o radu svojho lekárnika.

Top