Príznaky atletickej nohy

Atletická noha je bežné kožné ochorenie – v určitom období života ním môže trpieť až polovica populácie. Hoci ide o nepríjemné a pomerne veľmi infekčné ochorenie, pri včasnej liečbe kože sa môže celkom rýchlo zahojiť.

U väčšiny ľudí sa objavia príznaky ako:

• Svrbenie a pálenie pokožky prstov a nôh
  • Šupinatá, veľmi suchá, popraskaná alebo olupujúca sa koža
  • Praskliny a mokvanie medzi prstami nôh
  • Praskajúca koža na chodidlách alebo pätách
  • Pľuzgiere
  • Zápach nôh

Ťažkosti pri chôdzi?

Hoci sa tzv. atletická noha zvyčajne objavuje medzi prstami, môže sa vyskytovať aj na chodidlách...

PRED POUŽITÍM LIEKU SI POZORNE PREČÍTAJTE PÍSOMNÚ INFORMÁCIU PRE POUŽÍVATEĽOV A PORAĎTE SA SO SVOJIM LEKÁROM ČI LEKÁRNIKOM!

Canespor krém a Canespor roztok sú voľnopredajné antimykotiká na vonkajšie použitie obsahujúce bifonazol. Odporúčaná doba liečby mykózy kože je 2–4 týždne.
Canespor sada na nechty je voľnopredajné antimykotikum na vonkajšie použitie. Základná doba liečby je 1–2 týždne.
Krém Canesten je voľnopredajné antimykotikum na vonkajšie použitie obsahujúce klotrimazol.

L.SK.MKT.CC.04.2018.0714